top of page

Moda Herkes İçindir

Güneş nasıl her gün herkesin dünyasını aydınlatmak için doğuyorsa, ışığının değdiği her şey de kadın erkek demeden herkesi ilgilendirir. Modanın sağlamış olduğu şık görünüm de bunlardan biridir. Standartların dışına çıkmak isteyenler ve klasik tarzdan vazgeçemeyip herkesten farklı bir görünüm oluşturmak isteyen erkekler için sıra dışı bir giyim deneyimi sunuyoruz.


Gündelik hayatta bir erkeğin kendine has bir tarz oluşturması daha kolaydır. Ancak iş hayatınızda, özel toplantılarda, düğünlerde ve kutlamalarda farklılık yaratmak için sadece özel tasarımcılardan destek alabilirsiniz. Her ne kadar kaliteli parçalar edinseniz de bu kaliteyi verebilecek eş değerde bir mağaza ile seçim şansınız ve deneme şansınız daha fazla olacaktır. Biz de sizlere bu şansı sunmak için özenle çalışıyoruz, sizler için tasarlıyoruz. Dormen Cerimonia & Classic smokin, damatlık takım elbise koleksiyonları ile estetiği sanatın ruhu ile buluşturduğumuz modeller ile İzmir'in iyi smokin ve damatlık takım elbise üretici firması ve mağazası olduğumuzu müşterilerimizin memnuniyetlerinden biliyoruz.


Sanat eserlerinin sunduğu estetik ve biricikliğinden ilham alarak sizi en klas gösterecek tasarımı elde ettik. Baştan aşağı bir kombin olarak kullanabileceğiniz smokin ve damatlık takım elbise modellerimiz ile katıldığınız her yerde dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Gündelik olarak da gönül rahatlığı ile kombinleyebileceğiniz takım elbiseler ile sizi dergi kapaklarından fırlamışçasına havaya sokacak.


Herkesin kendine güveni olmalı bu hayatta ve içindeki özgüveni dışa vurabileceği bir görüntüye sahip olmalı herkes, çünkü bu insan olmanın doğuştan gelen bir hakkıdır. Sizi yansıtacak bir görünüme sahip olmak için uygun bir tarz yaratamadıysanız tabii ki de bu sizin suçunuz değildir. Biz de bu eksikliği kapatmak ve size en şık çözümleri sunmak için yanınızdayız.


Ayakkabısı, pantolonu, ceketi, yeleği ve kol düğmeleri ile harika bir bütün oluşturan seçkin koleksiyonumuz en kaliteli kumaşlar kullanılarak tasarlanmıştır. Kumaşa değen her iğne dokunuşu ile parçanıza hayat verecek ilmekler özenle işlenmiştir. Biz sadece neyi farklı yapabiliriz düşüncesinde değiliz, biz farklı olurken aynı zamanda sizlere de hitap edecek ve rahatça giyebileceğiniz ürünler tasarlama hevesindeyiz.


Gerçekçi olmak gerekirse moda kıstası altına giren ve defilelerde görmüş olduğunuz ürünlerin birçoğu aslında sadece görsel şölen için hazırlanır. Siz bunların nerede giyileceğini düşünür, bir türlü yanıt bulamazsınız. Biz size gerçekçi ve kullanılabilir tasarımlar sunuyoruz. Ancak bu müthiş takım örneğimizde de gördüğünüz gibi kırmızı halı da yürürken bile asaletinizi temsil edebilecek parçalarla karşınıza geliyoruz.

Şıklık kadar rahatlık da önemlidir. Sırf biri olsun diye diğerinden vazgeçmek de bizim sunmaya çalıştığımız hizmete ters düşmektedir. Kullanıcılarımıza hem rahatlığı hem de şıklığı aynı anda veriyoruz. Bedeninize tam oturacak şekilde dizayn edilen takımlarımız, ayağınıza tam gelecek ayakkabılarımız ile sizi baştan aşağı donatma konusunda hevesliyiz.


Söz konusu giyim olduğunda işini severek yapan kişileri, sundukları kıyafetlerden hemen anlayabilirsiniz. Gördüğünüz smokin ve damatlık takım elbise tasarımımız ile biz de işimize olan sevgimizi ve ürünlerimizi kullanacak olan değerli sizlere olan saygımızı sonuna kadar yansıttığımızı düşünüyoruz.


 


Bizimle iletişime geçin.


Benzersiz smokin & damatlık takım elbise koleksiyonumuzdaki modellerin tamamını görmek için mağazalarımızı ve showroom'larımızı ziyaret edebilirsiniz.
4.995 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page