2020 Cerimonia Damatlık

Dormen’in bütün damatlık smokin ve takım elbise modelleri, size benzersiz bir kalite hissi yaşatır. Sizi nitelikli kılan her özelliğiniz, Dormen damatlık smokin ve takım elbise çeşitleri üzerine şıklık olarak yansır. Beğenileriniz, beden ölçüleriniz, öncelikleriniz ve istekleriniz, bizim dizayn anlayışımıza göre, ön plana çıkarılması gereken zenginliklerinizdir. Dormen smokin modelleri, sahip olduğunuz özgünlüğün, beklentileriniz doğrultusunda işlenmesiyle tasarlanır. Bir Dormen bayisini ziyaret ettiğinizde, gördüğünüz her takım elbisenin yüksek kaliteli malzemelerle ve özenli bir işçilikle dikildiğine emin olabilirsiniz. Bununla birlikte tamamlayıcı aksesuarlarımız olan papyon, kol düğmesi, yaka çiçeği ve gömlekler ile şıklığınızdaki detaylar için doğru tercihler yapabilirsiniz.

 

Erkek Takım Elbise Modelleri

Nitelikli çizgilere ve fit kesimlere sahip Dormen takım elbise modelleri, hem profesyonel iş hayatınız hem de gündelik hayatınız için şıklık ve konforu bir arada sunuyor. Birbirinden farklı koleksiyonlarla her stile hitap ederken, birbirinden şık modelleriyle bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. İtalyan Kesim Slim fit ceket veya spor takım elbise… Dormen’in seçkin koleksiyonunun da enerjinizi yansıtacak sayısız seçeneğe sahip. Dünyanın moda akımına yön veren Dormen’in erkek takım elbise modellerini daha yakından inceleyin. Hareketli bir yaşamın izlerini keşfedeceğiniz Dormen erkek takım elbise koleksiyonu hem sizi hem de çevrenizi heyecanlandırmak için hazır. Dormen, seçtiği lüks segment kumaşları, benliğinizi yansıtan detayları ve 30 yılın üzerindeki deneyimiyle, enerjisini şıklıkla birleştirerek, emsalsiz bir erkek takım elbise koleksiyonuna imza atmayı başarıyor, size de bu başarının tadını çıkarmak kalıyor. Aksesuarlar ile de bütünlüğü ve şıklığı sağlamanıza yardımcı oluyor.

Dormen erkek gömlek modelleri

Dormen’in stil ve kalite güvencesi, tüm ürünlerinde olduğu gibi Dormen erkek gömlek modelleri için de geçerlidir. En seçkin gömleklik kumaşlar ve yüksek bir tasarım anlayışıyla üretilen gömlek modelleri, şıklığın geleneksel kurallarını, modern dünyanın sınırları zorlamamızı sağlayan kesim ve dikim yöntemleriyle birleştiriyor. Slim fit ve diğer seçenekleri beğeninize sunuyor. Özgün, kaliteli ve fark yaratan bir stile sahip Dormen erkek gömlek modelleri, kendinizi her an iyi hissetmeniz için her detayı dikkatle hesaplanarak tasarlanıyor, bu şık gömlekler üzerinize dikkat çekici bir hava katıyor. Gardırobunuzda yenilenmek için yer açın. Dormen gömleklerinin o benzersiz tarzının, tarzınızı bir adım öne taşıması için harekete geçin. Ayrıca kravat ve papyon modelleri ile kombin yapabilirsiniz.