D O R M E N  ürün, hizmet, güven ve kaliteye verdiği önemle yönetimsel, pazarlama ve müşteri tatmini ve memnuniyeti ile farklılıklar meydana getiren, en üst noktalarda kalıcı üstünlük sağlamak, Türkiye ve dünyada erkek hazır giyim sektöründe vazgeçilmez bir marka olmayı vizyon edinmiştir.
                Ürünü satın alacak müşterilerin taleplerini, zevklerini, ve hatta gelenek ve göreneklerini dikkatle inceleyerek, kumaş seçiminde en küçük detaya verdiği önem ve işçilikte gösterdiği ince özenle müşterilerin değişen ihtiyaç ve zevklerini göz önüne alarak öncü yaratıcı çözümler ve kurumsal bir yapı ile müşterilerini farklı ve özel kılacak değerde kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, müşteri memnuniyetine verdiği önemi satış öncesi ve satış sonrası her aşamada hissettirmeyi, misyon haline getirmiştir.
D O R M E N  Kalite, dürüstlük, güvenirlilik, esneklik, saygınlık, müşteri odaklılık, sorumluluk, sürekli gelişim, yaratıcılık, rekabetçi olma ve takım çalışması gibi üstün faziletleri temel değer olarak benimsemiştir. Dormen’in Uzun vadeli Hedefi ise, Türkiye de gösterdiği başarıları yurtdışında da göstererek dünya çapında yer alan firmalar arasına girmektir. Bu doğrultuda Dormen Almanya, Belçika, İsveç, Fransa, Hollanda, Avusturya ve İtalya gibi modada öncü Avrupa ülkelerinde özellikle Damatlıkta ciddi başarılara imza atmış, Irak, İran, Filistin, Avusturalya, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik devletleri ve Güney Afrika gibi ülkelere de ihracatlarını arttırarak kalitesinden ve çizgisinden söz ettirir bir duruma gelmiştir. Tekstil ve hazır giyim sektöründe sadece Türkiye değil, Avrupa, Asya, Ortadoğu ve Afrika gibi kıtalarda da lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte ve bu doğrultu da marka gücünü sürekli arttırmaktır.